O Sklepie

ATOM SPORT – profesjonalne sklepy ze sprzętem narciarskim i snowboardowym

Atom SPORT to niezwykłe miejsce, które na stałe zagościło na narciarskiej mapie Polski. Od kilkunastu lat miłośnikom „białego szaleństwa” oferujemy wysokiej klasy nowy oraz używany sprzęt do uprawiania sportów zimowych czołowych producentów (Atomic, Salomon, Rossignol, Blizzard, Scott, Dyanastar, Fisher, Voelkl, Head, Burton, Northwave, Nitro, Lib Tech, K2, Roxy, Stockli). W bogatej ofercie posiadamy nowe i używane narty zjazdowe oraz biegowe, deski snowboardowe, sprzęt skitourowy, buty narciarskie, buty snowboardowe, wiązania narciarskie i snowboardowe, kijki narciarskie, kaski, gogle oraz odzież narciarską i snowboardową.

Posiadamy największy wybór nart używanych w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą hurtową nart i sprzętu narciarskiego. Z równie dużym zaangażowaniem realizujemy zamówienia indywidualne naszych klientów. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy.

Narty nowe i używane, zjazdowe, racing, allround w Atom Sport

Wychodząc naprzeciw klientom z roku na rok stawiamy sobie coraz wyższe cele i staramy się podnosić poziom oferowanych przez nas usług oraz poszerzać ofertę produktową. Z dużą starannością wybieramy sprzedawany w naszych sklepach sprzęt.

Ponieważ narciarstwo i snowboard to nasza pasja prowadzimy również serwis sprzętu zimowego oraz wypożyczalnie i centrum testowe. W naszej wypożyczalni specjaliści dobiorą i doradzą Państwu odpowiedni sprzęt dopasowany do umiejętności oraz panujących warunków. A bogata oferta pozwoli wybrać narty czy snowboard zarówno początkującym jak i wymagającym ekspertom. Możesz wypożyczyć i przetestować wszystkie nasze narty ze sklepu.

Profesjonalizm i pełna obsługa

W naszym serwisie narciarskim Państwa narty lub snowboard „poczują się” jak w prawdziwym SPA. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom i jakości usługi Państwa sprzęt odzyska świeżość i znów będzie można w pełni cieszyć się jego użytkowaniem.

Jeśli szukają Państwo miejsca, gdzie znajdą profesjonalną obsługę i zaopatrzą się kompleksowo w niezbędny sprzęt to koniecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów !!!

Ponadto zamówienia na sprzęt zimowy można składać telefonicznie (tel. 570 744 100), mailowo (sklep@atomsport.pl), poprzez nasz sklep internetowy oraz przez serwis allegro.pl gdzie również mamy wiele wystawionych przedmiotów na sprzedaż. Jeśli szukasz dobrego sprzętu w świetnej cenie, to dobrze trafiłeś.